Vítáme vás na našem blogu

  • 2020-03-23
  • KORONAVIRUS a jeho dopady do podnikání

Vítáme vás na našem blogu

Už delší dobu jsme uvažovali o tom zřídit si blog, kde bychom Vám přinášeli nejen fakta a novinky z aktuálního dění ve světě daní, účetnictví a práva, ale tu a tam se s vámi i podělili o zajímavosti z naší práce, z kontakty z úřady, které mohou být nejen poučné nebo zajímavé, ale věřte – nevěřte občas i zábavné. K tomuto kroku jsme se chystali v létě, ale popostrčila nás nová aktuální situace .

Všichni jsme se ocitli v situaci, kterou neznáme, je pro nás zcela nová a všichni se s ní teprve učíme žít. Učíme se v mnoha věcech chovat se a postupovat zcela jinak, než jsme byli zvyklí. Životy nás všech se den ze dne změnily. Něco, co pro nás bylo velmi vzdálené se najednou stalo skutečností i pro nás.

Je zcela přirozené, že většina z nás má větší či menší strach. Strach o životy a zdraví svých blízkých i svůj, ale i obavy, jak vše bude dál, jak budou probíhat následující týdny a co bude po zažehnání kritické situace. Na mnohých z vás nejsou ekonomicky závislé jen vaše rodiny, ale i vaši zaměstnanci a jejich rodiny. Přemýšlíte, tápete a hledáte odpovědi. V tomto blogu se pokusíme co možná nejaktuálněji zveřejňovat veškeré novinky z oblasti ekonomiky a práva, nově přijímaná ustanovení, rady, zkušenosti a podněty, které se nám z profesního tisku i informací z profesních komor podaří získat.

Na našem blogu nenajdete počet nemocných ani to, které oblasti podnikání mají aktuálně největší potíže. Těmito informacemi bude v dostatečném množství zásobovat veřejné zpravodajství.

My se zde pro vás pokusíme shromažďovat informace „jak z toho ven“ s co nejmenšími dopady do vašeho podnikání. Doufáme, že se vám u nás podaří najít odpovědi na otázky, které vás trápí a že alespoň trochu přispějeme k vaší informovanosti a zklidnění.

Přejeme pevné zdraví a pevné nervy a těšíme až se s vámi zase budeme moci potkávat, tak jak jsme byli doposud zvyklí.

Za tým MK ekonomika s.r.o       

                                               Magdaléna a Blanka

 

Napište nám