Buďte s námi v POHODĚ

Vystavujete faktury v účetním programu Pohoda nebo máte program, který exporty do Pohody umožňuje?Spojme se a buďme maximálně efektivní.

Vystavujete si faktury ? Používáte EET pokladnu, ale vedení účetnictví či daňové evidence a daňová přiznání necháte raději profesionálům ?
JSME TADY PRO VÁS. Nebudeme přepisovat doklady, které vy už jste vytvořili, prostě je s námi budete sdílet, ostatní podklady nám dodáte klasicky papírově. Tím budeme maximálně efektivní a společně ušetříme náklady duplicitní manuální práce. My vše profesionálně zaúčtujeme a daňová přiznání budou naší starostí.

Zadáváte si všechny účetní podklady do programu POHODA sami nebo dokonce máte vlastní účetní?I V TOMTO PŘÍPADĚ VÁM MUŽEME POMOCI

Sdílením dat s námi získáte velmi operativní přehled o svém účetnictví a své ekonomické situaci, průběžnou daňovou optimalizaci, nadhled zkušeného účetního a daňového poradce a operativní výstupy pro řízení Vaší firmy. Každodenní práci Vaší účetní jsme schopni propojit s garancí našich zkušeností, profesním pojištěním v plném rozsahu a zákonnou mlčenlivostí.